Ви використовуєте застарілий веб-переглядач. Цей і інші сайти можуть показуватися в ньому некоректно. Вам потрібно оновити веб-переглядач або спробувати використати інший.
Будь-який контакт для швидкого зв'язку з Вами у разі необхідності
Діскорд: soulfulperson
Суть скарги
Їду собі по місту, нікого не чіпаю, проїзжаю мимо трьох осіб які знаходяться в машині та їхали мені на зустріч, я ж їду собі по справам як і їхав, бачив що вони різко затормозили, а я собі їду далі, не було ніякого ні Рп відігровки, ні "прохання зупинитися", нічого. Бачу їдуть за мною, ну я собі їду далі, звідки я знаю куди вони їдуть, потім чую стріляють по мені з машини, без всякої причини, і так стріляли поки не попали в колесо і я не врізався, і вони просто уїхали назад. Однозначне DM. Прошу розглянути скаргу.
Їду собі по місту, нікого не чіпаю, проїзжаю мимо трьох осіб які знаходяться в машині та їхали мені на зустріч, я ж їду собі по справам як і їхав, бачив що вони різко затормозили, а я собі їду далі, не було ніякого ні Рп відігровки, ні "прохання зупинитися", нічого. Бачу їдуть за мною, ну я собі їду далі, звідки я знаю куди вони їдуть, потім чую стріляють по мені з машини, без всякої причини, і так стріляли поки не попали в колесо і я не врізався, і вони просто уїхали назад. Однозначне DM. Прошу розглянути скаргу.