Ласкаво просимо на UKRAINE GTA 5!

Зареєструйтесь, щоб мати змогу створити тему.

SignUp Now!

Очікування Можливість вимкнення кастомного прицілу (M > Налаштування)

Whini

Козак
25 Гру 2024
7
Хотів би запропонувати додати можливість вимкнення кастомного прицілу та використовувати стандартний приціл з самої гри який був до цього. Особисто мені, та думаю багатьом іншим гравцям, у деяких ситуаціях набагато зручніше грати саме зі стандартним прицілом. До того ж кастомний приціл інколи працює некоректно або виглядає не зовсім так, як очікується. Було б чудово, якби в налаштуваннях з'явилася простий ползунок щоб вибрати: використовувати кастомний або стандартний приціл. Це дозволить кожному налаштувати інтерфейс під себе та зробить ігровий процес комфортнішим.
 

Schadow

Козак
3 Гру 2025
15
Хотів би запропонувати додати можливість вимкнення кастомного прицілу та використовувати стандартний приціл з самої гри який був до цього. Особисто мені, та думаю багатьом іншим гравцям, у деяких ситуаціях набагато зручніше грати саме зі стандартним прицілом. До того ж кастомний приціл інколи працює некоректно або виглядає не зовсім так, як очікується. Було б чудово, якби в налаштуваннях з'явилася простий ползунок щоб вибрати: використовувати кастомний або стандартний приціл. Це дозволить кожному налаштувати інтерфейс під себе та зробить ігровий процес комфортнішим.
 

Lucky Yakuza

Козак
9 Лис 2025
32
Хотів би запропонувати додати можливість вимкнення кастомного прицілу та використовувати стандартний приціл з самої гри який був до цього. Особисто мені, та думаю багатьом іншим гравцям, у деяких ситуаціях набагато зручніше грати саме зі стандартним прицілом. До того ж кастомний приціл інколи працює некоректно або виглядає не зовсім так, як очікується. Було б чудово, якби в налаштуваннях з'явилася простий ползунок щоб вибрати: використовувати кастомний або стандартний приціл. Це дозволить кожному налаштувати інтерфейс під себе та зробить ігровий процес комфортнішим.
підтримую!
 
Угорі