- 18 Лип 2025
- 141
- Нікнейм адміністратора
- Octavian
- Ваш статичний ID
- 20916
- Звʼязок з Вами
- Telegram @Deniskl6
- Детальний опис скарги/ситуації
- Прошу дати мені шанс на розбан. Визнаю свою провину я вчинив нерозумно та не здав бронежилет Розумію, що порушив правила, і щиро шкодую про це. Я не продавав його та не мав наміру отримати з цього будь-яку вигоду. Це була виключно моя помилка та недбалість. Прошу врахувати, що це моя перша амністія. Обіцяю, що подібна ситуація більше не повториться, і надалі я буду відповідальніше ставитися до своїх обов’язків та правил сервера.
Сподіваюся на ваше розуміння та ще один шанс. Дякую за увагу
- Посилання на докази
- https://imgur.com/a/5KOuCLd
- Яке покарання оскаржуєте
- 10 Днів бану
-