- 25 Гру 2024
- 7
Хотів би запропонувати додати можливість вимкнення кастомного прицілу та використовувати стандартний приціл з самої гри який був до цього. Особисто мені, та думаю багатьом іншим гравцям, у деяких ситуаціях набагато зручніше грати саме зі стандартним прицілом. До того ж кастомний приціл інколи працює некоректно або виглядає не зовсім так, як очікується. Було б чудово, якби в налаштуваннях з'явилася простий ползунок щоб вибрати: використовувати кастомний або стандартний приціл. Це дозволить кожному налаштувати інтерфейс під себе та зробить ігровий процес комфортнішим.