Ласкаво просимо на UKRAINE GTA 5!

Зареєструйтесь, щоб мати змогу створити тему.

SignUp Now!

Neka Forbes

Новий гравець
23 Чер 2026
1
Нікнейм адміністратора
Young Thug
Ваш статичний ID
19950
Звʼязок з Вами
neekatar
Детальний опис скарги/ситуації
Я хочу пояснити ситуацію. Я не ображав адміністрацію проєкту. У той момент я говорив про адміністрацію фамки, яка стояла поруч зі мною, а не про адміністрацію самого проєкту.

Ситуація була через те, що адміністраторка фамки не давала мені грати в казино, бо я був у нетверезому стані та перед цим програв усе. Через емоції я міг висловитися грубо, але це було не в сторону адміністрації проєкту.

Дівчина, яка залила скаргу, на мою думку, не знає всієї ситуації та вирізала відео так, щоб це виглядало як порушення з мого боку. Якщо ви подумали, що я ображав адміністрацію проєкту, то це не так.

Якби мені не подобалась адміністрація або сам проєкт, я б не грав на ньому. Я поважаю проєкт і прошу розглянути ситуацію повністю, а не тільки по вирізаному фрагменту відео.
Посилання на докази
https://imgur.com/a/djCIVyJ
Яке покарання оскаржуєте
3.6
8225 19950 Оск Адміністрації
 

vasyl_luciano

Козак
6 Жов 2025
23
Він мене ображав. Я є лідером фамки, і ця ситуація стосувалась саме внутрішнього конфлікту у фамці. Претензій до нього нема
 

vasyl_luciano

Козак
6 Жов 2025
23
Якщо гравець ображає адміністрацію, то це не обов’язково означає адміністрацію проєкту, тому що також може бути адміністрація фамки або фракції.

На даному відкаті не чути та не зрозуміло, яку саме адміністрацію він ображає. Я вважаю, що покарання було видано на основі того, що ви сприйняли ці образи у свою сторону, хоча це не є правильним рішенням без повного розуміння ситуації.

Прошу переглянути ситуацію ще раз і врахувати, що мова могла йти не про адміністрацію проєкту, а про адміністрацію фамки.
 

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі