Якщо зробити можливість купівлі через маркет, то який тоді сенс у RP? У реальному житті ж так не зробиш: зайшов на OLX, побачив авто, натиснув “купити” — і воно вже твоє. Люди зазвичай стоять біля своїх машин, рекламують їх, спілкуються з покупцями. А тих, хто просто стоїть AFK, дуже мало. Тому...