Ласкаво просимо на UKRAINE GTA 5!

Зареєструйтесь, щоб мати змогу створити тему.

SignUp Now!

Результати пошуку

  1. Hideki Yakuza

    Розглянуто 980 | Дм

    Просто так вбили
  2. Hideki Yakuza

    Розглянуто Скарга на Skezz Yami

    В нас було пограування я взяв переговорника в мішок і стяжки і завів до заручника мене скезз відкидає 3.7 ППБ тобто шо я взяв переговорника в заручники коли заручник це Заручник — це людина, яку насильно захопили або утримують проти її волі з метою змусити третю сторону (владу, родичів...
  3. Hideki Yakuza

    Очікування Покращення телефону і його функціоналу

    Вітаю! Хотілося б, щоб у телефоні був банківський додаток, через який можна було б переказувати кошти без необхідності їхати до банку чи банкомата.(наприклад: монобанк.приват) Також є одна велика проблема — неможливість видаляти SMS-повідомлення. Якщо часто купувати різні речі, автомобілі тощо...
  4. Hideki Yakuza

    Розглянуто Оскарження покарання

    Оскарження варну
  5. Hideki Yakuza

    Розглянуто Верніть в донат Ubermacht W5 C90

    Тут не має дибілізму машина раніше коштували 30кк а зараз 70кк де тут логіка як шо ща 70кк можна взяти діву яка буде швидша
  6. Hideki Yakuza

    Важливо FIB | Реєстр автомобілів

    1. Ім'я Фамілія: Misha Baryga 2. Statick Власника: 17449 3. Марка автомобіля: Obey PS6 Abant 4. Реєстраційний номер автомобіля: BARYGA 5. Фото автомобіля: https://fex.net/uk/s/mzrnalp
  7. Hideki Yakuza

    Розглянуто Інкоси, БУ ринок та сім'я

    Може ше ********************* тобі скинутт ?
  8. Hideki Yakuza

    Розглянуто Інкоси, БУ ринок та сім'я

    А в чом різниця шо на меркеті його обмінуть шо на бу ??
  9. Hideki Yakuza

    Розглянуто Інкоси, БУ ринок та сім'я

    Я забув кому ну як шо тіп заправляв 92 то це не ок ну а догляд то по рп
  10. Hideki Yakuza

    Розглянуто Інкоси, БУ ринок та сім'я

    Просто ти обиженка якась яку намахали на копійки і ходить обіжене
  11. Hideki Yakuza

    Розглянуто Інкоси, БУ ринок та сім'я

    Де Рп як поговорити з гравцем на рахунок догляду бензину де рп повторююся но то якась шляпа буде
Угорі