Я проїжджав повз пост, у мене закінчився бензин. Мене заправили. Після цього працівники ФІБ сказали, що забирають мої автомобілі, посилаючись на якусь статтю. Я запитав, з якого часу ФІБ працює по ДК, якщо вони завжди працювали по КК. Після цього один із них почав звертатися до мене на «ти», без...