- 25 Сер 2025
- 4
- Нікнейм адміністратора
- Adolf
- Ваш статичний ID
- 21484
- Звʼязок з Вами
- roma_lio
- Детальний опис скарги/ситуації
- Прошу розблокування та вибачення
- Посилання на докази
- https://postpic.net/i/KMoW
- Яке покарання оскаржуєте
- 1.18 ПСО
Вітаю шановна адміністрація я визнаю свою провину що я був у двох сімях просто моя сімья знаходиться в неактиві а знеї не виходжу бо там мій друг а в сімї торнадо з другого акаунта сидів на двіжухах і каптах прошу розблукувати мене я вийду із сімей та буду тільки в одній.... Вибачте за порушення я більше так не буду чесно