Ласкаво просимо на UKRAINE GTA 5!

Зареєструйтесь, щоб мати змогу створити тему.

SignUp Now!
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Drake Wolker

Козак
25 Сер 2025
4
Нікнейм адміністратора
Adolf
Ваш статичний ID
21484
Звʼязок з Вами
roma_lio
Детальний опис скарги/ситуації
Прошу розблокування та вибачення
Посилання на докази
https://postpic.net/i/KMoW
Яке покарання оскаржуєте
1.18 ПСО
Вітаю шановна адміністрація я визнаю свою провину що я був у двох сімях просто моя сімья знаходиться в неактиві а знеї не виходжу бо там мій друг а в сімї торнадо з другого акаунта сидів на двіжухах і каптах прошу розблукувати мене я вийду із сімей та буду тільки в одній.... Вибачте за порушення я більше так не буду чесно
 

Katrin

Заступник Головного адміністратора
Заступник головного адміністратора
30 Гру 2024
1,076
Вітаю, шановний гравцю.

В амністії відмовлено. За таку кількість відіграних годин, ви мали усвідомлювати наслідки, також з початку червня у вас багато порушень.

Дякуємо за ваше звернення та бажаємо приємної гри.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі