- 30 Бер 2025
- 56
- Нікнейм адміністратора
- Adolf
- Ваш статичний ID
- 16187 Graf Drakula
- Звʼязок з Вами
- DS - draxt001
- Детальний опис скарги/ситуації
- Шановна адміністраціє!
Прошу розглянути можливість амністії мого бану та надати мені ще один шанс. Я усвідомлюю, що припустився помилки, скіпнувши машину «Кобра», і повністю визнаю свою провину.
На момент ситуації я не до кінця усвідомлював наслідки своїх дій, але тепер розумію, що порушив правила сервера та створив незручності для інших гравців. Щиро шкодую про скоєне та запевняю, що подібне більше не повториться.
Я ціную цей сервер і хочу продовжити грати на ньому, дотримуючись усіх встановлених правил. Прошу поставитися до мене з розумінням та дати можливість виправитися.
Дякую за приділений час та розгляд моєї заявки.
- Посилання на докази
- https://ibb.co/p65ZVZGL
- Яке покарання оскаржуєте
- Permanent
Шановна адміністраціє!
Прошу розглянути можливість амністії мого бану та надати мені ще один шанс. Я усвідомлюю, що припустився помилки, скіпнувши машину «Кобра», і повністю визнаю свою провину.
На момент ситуації я не до кінця усвідомлював наслідки своїх дій, але тепер розумію, що порушив правила сервера та створив незручності для інших гравців. Щиро шкодую про скоєне та запевняю, що подібне більше не повториться.
Я ціную цей сервер і хочу продовжити грати на ньому, дотримуючись усіх встановлених правил. Прошу поставитися до мене з розумінням та дати можливість виправитися.
Дякую за приділений час та розгляд моєї заявки.
Прошу розглянути можливість амністії мого бану та надати мені ще один шанс. Я усвідомлюю, що припустився помилки, скіпнувши машину «Кобра», і повністю визнаю свою провину.
На момент ситуації я не до кінця усвідомлював наслідки своїх дій, але тепер розумію, що порушив правила сервера та створив незручності для інших гравців. Щиро шкодую про скоєне та запевняю, що подібне більше не повториться.
Я ціную цей сервер і хочу продовжити грати на ньому, дотримуючись усіх встановлених правил. Прошу поставитися до мене з розумінням та дати можливість виправитися.
Дякую за приділений час та розгляд моєї заявки.