Ви використовуєте застарілий веб-переглядач. Цей і інші сайти можуть показуватися в ньому некоректно. Вам потрібно оновити веб-переглядач або спробувати використати інший.
Вітаю шановна адміністрація я визнаю свою провину що я був у двох сімях просто моя сімья знаходиться в неактиві а знеї не виходжу бо там мій друг а в сімї торнадо з другого акаунта сидів на двіжухах і каптах прошу розблукувати мене я вийду із сімей та буду тільки в одній.... Вибачте за порушення...